اسرار آمازون، چیزهایی که درباره آمازون نمی‌دانید

 • اسم قبلی آمازون «کادابرا» بود، کادابرا نام کوتاه‌شده اصطلاح جادویی آبراکادابرا است. 

 • جف بزوس شرکت آمازون را در سال 1995 با فروش کتاب شروع کرد.

 • حدود 6000 سگ در مقر اصلی آمازون در سیاتل کار می‌کنند. حتی پارک مخصوص سگ‌ها هم در آمازون هست.

اسم آمازون از اول آمازون نبود

اولین اسمی که برای آمازون انتخاب شد، کادابرا بود، کوتاه‌شده عبارت جادویی آبراکادابرا. وکیل جف بزوس به او گفت که این عبارت جادویی کمی پوچ و بی‌معنی نیست و وقتی کسی این اسم را می‌گوید ممکن است آن را با کلمه «کاداور» به معنای جسد اشتباه بگیرد. در نهایت، آنها اسم آمازون را انتخاب کردند که اسم رودخانه‌ای در آمریکای جنوبی بود. 

ایده پشت این اسم این بود که مجموعه کتاب‌های آنها در آمازون خیلی گسترده است، درست مثل بزرگ‌ترین رودخانه جهان. آنها هنوز نام‌های مختلف آمازون را در ذهنشان دارند و حتی به این نام‌ها دامنه هم خریدند. مثلا اگر عبارت Relentless.com را تایپ کنید، به سایت آمازون هدایت می‌شوید. 

C:\Users\G10\Desktop\اسرار آمازون، چیزهایی که درباره آمازون نمی‌دانید.jpg

شرکت آمازون کارش را با فروش کتاب آغاز کرد.

وقتی جف بزوس برای اولین بار کارش را در سال 1995 شروع کرد، فقط کتاب می‌فروخت. او در گاراژ خانه‌اش کتاب‌ها را نگه می‌داشت. وقتی آمازون برای اولین بار کتاب‌فروشی فیزیکی‌اش را در سال 2015 راه‌اندازی کرد، به اصول و روش‌های اولیه‌اش پایدار بود. 

آمازون دو سال مالیات دولت فدرال آمریکا را پرداخت نکرد

سود آمازون از سال 2017 تا 2018 دو برابر شد. اما این شرکت به مدت دو سال مالیات فدرال را پرداخت نکرد. این کار کاملا قانونی انجام شد. دولت آمریکا به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا از معافیت‌ها و مزایای کاهش مالیات استفاده کنند. طبق سیاست، اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه، شرکت‌ها تشویق می‌شدند تا سود خودشان را در زمینه توسعه و تحقیق خرج کنند. از سال 2005 تا 2014، آمازون بیش از 600 میلیون کاهش مالیات دریافت کرد تا در ایالت‌های خاص انبار بسازد. علاوه‌بر این، 147 میلیون دلار هم برای ساخت مراکز داده در سراسر کشور دریافت کرد. 

در سال 2018، خدمات وب آمازون 7.3 میلیارد دلار برای آمازون درآمد داشت

احتمالا لوگوی AWB را قبلا دیده باشید. این لوگو کمی شبیه به آمازون است، ولی تفاوت‌هایی هم در آن وجود دارد. AWB مخفف عبارت Amazon Web Services است، یک سرویس ابری که آمازون آن را مدیریت می‌کند. این سرویس مشکل میزبانی کسب‌وکارها در بستر اینترنت را حل می‌کند و خدماتی مثل ذخیره داده، نیرو و منابع فناوری اطلاعات را در اختیار آنها می‌گذارد. 

استارتاپ‌ها با این خدمات می‌توانند با هزینه کم کارشان را شروع کنند. آنها منابع موردنیازشان را از AWS می‌خرند و با رشد شرکت نیازهایشان را افزایش می‌دهند. بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که امروزه از آنها استفاده می‌کنیم از جمله Lyft، ایربی ان بی، اسپاتیفای و نت فلیکس از سرویس وب آمازون استفاده می‌کردند. حتی شرکت های بزرگی مثل تایم و کامکست سرورهای خودشان را به سرویس ابری AWS منتقل ردند. بخش زیادی از درآمد آمازون از این سرویس به دست می‌آید. در سال 2018، شرکت آمازون گزارش کرد که AWS 3.7 میلیارد درآمد داشته است. این مقدار در سال 2017 به 4.3 میلیارد رسید.

چه چیزهایی را نمی‌توانید در آمازون بخرید

با اینکه وسایل زیادی در آمازون قابل خریداری هستند، چیزهایی هم هستند که نمی‌توانید مستقیما از وب‌سایت بخرید. خانه، ماشین، سیگار و حیوان از جمله وسایلی هستند که نمی‌توانید از آمازون بخرید.

آمازون 41 برند و شرکت وابسته دارد

وقتی از سایت Zappos.com کفش می‌خرید یا بازیگر موردعلاقه‌تان را در سایت IMDb جست‌وجو می‌کنید، از پول موجود در حساب آمازونتان استفاده می‌کنید. آمازون صاحب برندهای دیگری مثل گودریدز، هول فودز، آدیبل و Souq.com (یک سایت فروشگاهی برای کشورهای خاورمیانه) هم هست. به طور کل آمازون 41 برند و شرکت وابسته دارد.

روش جالب مدیر عملیات برای خلاص‌شدن از ناامیدی

فصل تعطیلات فصل پراسترسی برای کسب‌وکارها و خرید و فروش است. جف ویلک در اوایل دهه 2000 مدیر عملیات آمازون بود. او روش جالبی برای رهایی از این استرس‌ها داشت. جف کارمندان را تشویق می‌کرد که بعد از تمام‌شدن هدفشان به او زنگ بزنند و مثل یک انسان اولیه فریاد بزنند.

آمازون دوست‌دار حیوانات است.

کارمندان آمازون دوست دارند حیوانات خانگی‌شان را کنار خودشان داشته باشند. به همین دلیل حدود 6000 سگ در محیط آمازون در سیاتل زندگی می‌کنند. حتی یک پارک مخصوص سگ‌ها و شیر آتش نشانی دکوری هم در محیط شرکت وجود دارد. 

آمازون محیط خاصی برای استراحت کارمندانش درنظر گرفته است

آمازون فضای خاصی را برای استراحت کارمندان فراهم کرده است. کارمندان می‌توانند زمانی را از پشت میزهایشان بلند شوند، با بقیه همفکری کنند و به نتایج نوآورانه‌ای برسند. در سال 2018، شرکت محیط Spheres را در شرکت آمازون در سیاتل راه‌اندازی کرد. 

در این محیط بیش از 400 گونه درخت از سرتاسر جهان کاشته شده است. گیاهان آمازون معمولا متناوب هستند و گلخانه‌ای در نزدیک آمازون نگهداری می‌شوند. جان شوتلر می‌گوید که در جای طبیعت در محیط‌های کاری خالی است. شوتلر در جایگاه معاون املاک و امکانات شرکت می‌خواست که طبیعت را وارد محیط و فرهنگ شرکت بکند. 

امیداریم از مطالعه این حقایق لذت کافی را برده باشید. Etgram ارایه کننده انواع گیفت کارت اسپانسر این مقاله است. برای خرید گیفت کارت آمازون و ... می‌توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. 

 


[ چهار شنبه 20 بهمن 1400 ] [ 18:32 ] [ حسین ]
[ ]

تیپاکس چیست؟

روزانه به میزان ده‌ها هزار یا بیشتر بسته‌های پستی توسط تیپاکس برای افراد در مکان‌های مختلف جابجا می‌شوند. ازجمله وظایف مهم تیپاکس نگهداری و حفاظت از بسته‌های پست شده است. تیپاکس دارای 60 سال تجربه است و با داشتن کادر مجرب و متخصص قابلیت ارائه خدمات به مشتریان در سراسر کشور و اکثر نقاط جهان را دارد.

شما با اطمینان کامل می‌توانید بسته‌های پستی خود را هرچند قیمتی و ارزشمند، در اسرع وقت، با دقت فراوان جابجا و حمل کنید. تیپاکس همگام با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا نیز روزبه‌روز ترقی و پیشرفت داشته است. رضایت مشتری از مهم‌ترین اهدا این مجموعه بی‌نظیر و باکیفیت است. در این مقاله قصد داریم سوال تیپاکس چیست؟ همچنین اگر به دنبال نظرات در مورد تیپاکسهستید این مقاله به شما کمک زیادی خواهد کرد. 

انواع خدمات تیپاکس را نام ببرید؟

 بعضی از بسته‌ها برای رسیدن به مقصد باید مسافتی طولانی طی کنند که برای انجام این کار از پست‌های هوایی و یا زمینی استفاده می‌شود. برای انتقال دادن بسته‌ها به کشورهای دیگر معمولا از پست‌های هوایی استفاده می‌کنند که از نکات مهم آن توجه به سالم رساندن این محموله‌های پستی به دست مشتریان و صاحبان آن است.

با رعایت قوانین مشخص‌شده در دفاتر تیپاکس و تماس تلفنی با نزدیک‌ترین دفتر تیپاکس می‌توانید روزانه بسته‌های پستی خود را به اکثر نقاط کشور و دنیا ارسال کنید. زمان تحویل مرسولات شما بین 24 تا 72 ساعت است که از مبدا به مقصد تعیین‌شده برسد. شما به‌صورت آنلاین می‌توانید پیگیری لازم از بسته ارسالی خود را انجام دهید. ارسال بسته‌ها به‌صورت هوایی به‌مدت 24 ساعت طول می‌کشد تا به مقصد موردنظر تحویل داده شود. به علاوه تیپاکس با استفاده از اکسپرس بین‌الملل می‌تواند به‌راحتی مرسولات خود را به کشورهای دیگر ارسال کنید.

لازم به ذکر است بعضی از وسایل گران‌قیمت مانند گوشی، چک و... را بیمه می‌کنند که در صورت بروز هرگونه مشکلات احتمالی، می‌توانید خسارت واردشده را از این دفاتر بگیرید. این دفترهای پستی خدمات بسته‌بندی مناسب به مشتریان ارائه می‌دهد که این بسته‌بندی نوعی محافظ برای بسته‌ها است. شما با مراجعه به دفتر نمایندگی‌های مختلف در سراسر کشور، می‌توانید از این خدمات رفاهی بهره‌مند شوید.

هزینه تیپاکس

هزینه‌های تیپاکس به‌صورت نقدی یا پس‌کرایه به دفاتر تیپاکس طبق درخواست مشتری پرداخت می‌شود که هزینه این بسته‌های پستی با توجه به مسافت بین مبدا و مقصد و وزن کالا محاسبه می‌شود. ناگفته نماند که این هزینه ها به حجم و... هیچ‌گونه ارتباطی ندارد. این هزینه‌ها شامل هزینه بسته‌بندی و ... است که در ابتدا 5 درصد تخفیف بابت حمل بسته در نظر گرفته می‌شود. سپس کارتن یا بسته استفاده‌شده را وزن کرده و هزینه آن را محاسبه می‌کنند.

تعرفه تیپاکس در شهرهای مختلف به چه عواملی بستگی دارد؟

 • هزینه شهرهای نزدیک

 • هزینه شهرهای دور

 • هزینه حمل اکسپرس (در کیش، قشم، ماهشهر و...)

لازم به ذکر است که هزینه مرسولات و کالاها با توجه به وزن و مسافت بین مبدا و مقصد گیرنده محاسبه می‌شود. هرچقدر مسافت طولانی‌تر باشد هزینه دریافتی بیشتر خواهد بود. شما باید قبل از ارسال محموله‌های پستی اطلاعاتی مانند مبدا و مقصد، ارزش کالا و وزن محموله ارسالی را کسب کنید.

 اهداف تیپاکس

از اهداف تیپاکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توسعه بازار ارائه خدمات

 • آموزش و بالا بردن سطح آگاهی و مهارت

 • جلب رضایت مشتری

چه کسی باید هزینه تیپاکس را پرداخت کند؟

تعرفه پرداختی مرسولات باید توسط گیرنده یا فرستنده قبل از ارسال بسته مشخص شود؛ درصورتی‌که مقصد گیرنده دفتر نمایندگی نداشته باشد، هزینه باید توسط فرستنده پرداخت شود. برای اطمینان بیشتر می‌توانید این موضوع را بر روی بسته یادداشت کنید.

اپلیکیشن تیپاکس

با استفاده از اپلیکیشن تیپاکس و مراجعه به سایت آن می‌توانید وارد کانال شوید و تمام خدمات ثبت، رهگیری و ... را به‌صورت آنلاین انجام دهید و هزینه را پرداخت کنید. در نهایت و در اسرع وقت بسته پستی خود را ارسال یا دریافت کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم سوال تیپاکس چیست؟ را برای به‌طور کامل به شما پاسخ دهیم. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای پست کردن بسته‌ها، استفاده از تیپاکس است که در اسرع وقت و در کمترین زمان بسته به دست گیرنده خواهد رسید. هزینه تیپاکس بر عهده فرستنده است که میزان تعرفه پرداختی باتوجه به وزن، مسافت بین مبدا و مقصد و... تعیین می‌شود. امیدواریم از خواندن این مقاله نهایت استفاده را برده باشید. برای اطلاع از خدمات این برند می‌توانید از طریق سایت ماتوریتی اقدام کنید و تجربه های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. 

منبع: news-sky

 


[ یک شنبه 17 بهمن 1400 ] [ 16:58 ] [ حسین ]
[ ]

استعلام قیمت و خرید نهال گردو در کمتر از 3 دقیقه

 

نهال گردو

شاید بسیاری از افراد علاقه مند به حوزه کشاورزی، تمایل داشته باشند قبل از خرید نهال گردو، به برسی قیمت نهال گردو بپردازند. در این مقاله ما قیمت انواع خرید نهال گردو را به نقل از آریا نهال جمع آوری کرده ایم. مشخصات و قیمت 5 رقم از بهترین ارقام نهال گردو را در ادامه این مطلب با شما به اشتراک می گذاریم پس لطفا تا انتها همراه ما باشید.

خرید نهال گردو؛ با توجه با شرایط جغرافیایی و اقلیمی مورد نظر، اگر زمین کشاورزی شما فاکتور های لازم جهت کاشت و پرورش را داشته باشد، می تواند یکی از سودآورترین و ایمن ترین گام های اقتصادی در کشاورزی و باغداری قلمداد شود.

قیمت خرید نهال گردو به طور کل چگونه تعیین می گردد؟

بگذارید شاید در ابتدا برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که معیار تعیین قیمت تمام شده ی یک نهال گردو چه مواردی می باشد. در این مورد می بایست چند عامل را در مورد تعیین قیمت نهال گردو با شما در میان بگذاریم.

پایه ی نهال گردوی خریداری شده، چه می باشد؟

 این به آن معناست که رقم مورد نظر شما، آیا نهال گردوی پیوندی می باشد یا از ارقام نهال گردوی بذری می باشد. مسلما نوع پایه ی نهال در عامل قیمت گذاری یکی از ارکان مهم محسوب می شود.

عامل مهم بعدی، سن نهال گردو می باشد

 اغلب سنی که انواع گردو به فروش می رسند، دو و سه سال می باشد. توصیه ی اغلب نهالستان ها خرید نهال دو ساله گردو می باشد زیرا ریشه های نهال هنوز گیرایی خود را از دست نداده و به ضخامت و سختی نرسیده است، در نتیجه بسیار زودتر در زمین کشاورزی جدید امکان رشد را کسب می نماید.

اما در مقابل، نهال گردو سه ساله، به نسبت بزرگ تر می باشد، اما کار هرس و کاشت را به نسبت سخت تر می کند.

برای جمع بندی لازم است بدانید که سن نهال هم یکی از عوامل مهم در قیمت خرید نهال گردو می باشد. خرید نهال گردو مثل دلار سود دارد، پس دقت حین خرید نهال بسیار مهم و ضروری می باشد.

عامل مهم بعدی، نهالستان فروشنده نهال گردو می باشد

 برخی از نهالستان های بزرگ و معتبر همانند آریا نهال، ارقام نهال های گردو را خودشان تولید و تکثیر می نمایند که مسلما در این بین، قیمت تمام شده ی نهال به نسبت بسیار پایین تر می شود، اما در مقابل برخی از افراد از واسطه ها نهال ها را برای فروش عرضه می نمایند که به طبع موجب گرانی ارقام نهال گردو می شود.

عوامل مهم دیگری همانند: نژاد، ایرانی یا خارجی بودن نهال هم در مورد تعیین قیمت نهال فاکتوری مهم محسوب می گردد. اما حال که با مهم ترین عوامل در تعیین قیمت نهال گردو آشنا شدیم، به معرفی و قیمت 5 نهال گردوی محبوب و پربار در ایران بپردازیم.

نهال گردو چندلر

اولین خرید نهال گردو پیوندی پربار در ایران، نهال گردو چندلر پیوندی

بی شک یکی از پرطرفدار ترین نهال گردو در ایران و جهان، نهال گردو چندلر پیوندی می باشد. این درخت گردو یکی از پربارترین و مقاوم ترین ارقام گردو در مناطق معتدل تا نسبتا سردسیر می باشد. با باردهی 300 کیلو به ازای هر درخت 10 ساله ی بالغ، توانسته دل بسیاری از کشاورزان را به دست بیاورد.

قیمت نهال گردو چندلر پیوندی در پاییز 1400، عددی بین 240.000 تا 250.000 هزار تومان بسته به تعداد، قیمت گذاری شده است.

دومین نهال گردوی محبوب در ایران، نهال گردو فرنور پیوندی

یکی از محبوب ترین ارقام نهال گردوی پیوندی در کشور فرانسه، بی شک نهال گردو فرنور می باشد. این درخت گردو در مناطق سردسیر به عنوان درختی معجزه آسا با باردهی بی نظیر یاد می شود. از محبوبیت این نهال می توان به مغز گردوی سفید و چرب آن اشاره داشت که ارزش اقتصادی ان را بالاتر برده است.

 درخت گردو فرنور همانند چندلر از باردهی 300 کیلویی برخوردار است و بهترین رقم در مناطق سردسیر به عنوان درخت گردویی دیرگل شناخته می گردد.

قیمت یک نهال گردو فرنور، در آذر ماه 1400 ، قیمتی مابین 240.000 تا 250.000 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

سومین نهال گردو پرطرفدار در ایران، نهال گردو ژنوتیپ برتر آریا نهال

از ویژگی های بارز نهال گردو ژنوتیپ آریا همین بس که خودگردافشان می باشد. این به آن معناست که با کاشت این نهال گردو، به هیچ عنوان نیاز به رقم گردافشان نخواهید داشت و گل های نر و ماده، هر دو بر روی یک شاخه قابلیت رشد را خواهند داشت.

 باردهی بسیار مناسبی دارد اما سایز گردوی آن به نسبت چندلر و فرنور کمی ریز تر می باشد. پایه بذری می باشد و به همین علت قیمت بسیار مناسب و اقتصادی به خود اختصاص داده است.

جالب است بدانید قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر آریا به ازای هر راس، در آذر ماه 1400 ، 140.000 تا 150.000 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

نهال گردو

چهارمین نهال گردوی پر فروش در بازار نهالستان گردو آریا، نهال گردو خوشه ای

بی شک از زمان دیرباز تا اکنون، یکی از پرطرفدار ترین انواع گردو در ایران، درخت گردو خوشه ای بوده است. این درخت گردو یکی از ارقام قدیمی باغات گردو محسوب می گردد و دلیل محبوبیت آن، باردهی در هر شاخه آن هم به صورت متمرکز یا اصطلاحا، خوشه ای بوده است.

 این درخت گردو از ارقام پایه بذری محسوب می گردد و باردهی بسیار مناسبی دارد.

قیمت هر راس نهال گردوی خوشه ای، در آذر ماه 1400، عددی مابین 140.000 تا 150.000 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

پنجمین نهال گردوی لاکچری و خاص در ایران، نهال گردو پکان

و در انتها به یکی از خاص ترین مغزهای گردوی ایران و جهان رسیدیم، نهال گردوی آمریکایی پکان، یکی از بهترین ارقام گردو در مناطق گرمسیر که به کشاورزان امید و انگیزه ی دوباره را بخشیده است.

مغز گردی پکان یکی از جذاب ترین و کمیاب ترین گردوهای جهان محسوب می شود که با باردهی فوق العاده و مقاومت بی نظیر در مناطق گرمسیر، مورد توجه کشاورزان مناطق گرمسیر قرار گرفته است.

نهال گردوی پکان از ارقام زودگل باغات گردو محسوب می شود و تنها مناسب استفاده در آب و هوای گرمسیر می باشد.

قیمت نهال گردو پکان آمریکایی به ازای هر راس آن عددی مابین 340.000 تا 350.000 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

انتخاب نهالستانی مطمئن جهت خرید نهال گردو با خرید از آریا نهال

زمان کشاورز، هزینه ی احداث باغ گردو، فراهم آوردن نیروهای مورد نیاز نگهداری از باغ، سمپاشی، هرس، آبیاری و.. بی شماری از زحماتی را که یک باغدار به دوش می کشد، در گرو خرید نهال گردوی سالم و اصل می باشد.

 آریا نهال (ariyanahal.ir) با ضمانت واقعی بازگشت کالا، گواهی قرنطینه و مجوز های لازم از جهاد کشاورزی، توانسته سالانه سهم بزرگی از فروش نهال گردو را به خود اختصاص دهد. کافیست تنها نام برند آریا نهال را سرچ کرده و وارد وب سایت شده و به مشاهده مشخصات بیش از 200 رقم نهال به همراه قیمت بپردازید. همچنین جهت تمایل به دریافت مشاوره ی رایگان در رابطه با خرید نهال، می توانید مستقیما با شماره تماس (09143336024) ارتباط بر قرار نمایید.

سایت  فروشگاه نهال: ariyanahal.ir

 


[ چهار شنبه 13 بهمن 1400 ] [ 20:12 ] [ حسین ]
[ ]

کاربرد جرثقیل در سوله سازی

خب به بحث کاربرد جرثقیل در سوله سازی می رسیم. اگر می خواهید سوله سازی را شروع کنید، باید از قبل بدانید که آیا کسب و کار شما و سوله ای که می خواهید بسازید به جرثقیل نیاز دارد یا خیر.

 

اگر پاسخ شما به این سوال کلیدی "خیر" است از خواندن این مقاله خودداری کنید. و اما اگر جواب شما بله است، حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید و با دقت مطالعه فرمایید. 

چرا قبل از سفارش سوله باید بدانیم که آیا جرثقیل لازم داریم و یا خیر؟

چون جرثقیل بر روی ستون های سوله نصب می شود و تمام وزنی را که باید بر روی ستون سوله بلند شود منتقل می کند، بنابراین هنگام ساخت سوله ای که دارای جرثقیل است، ستون ها باید با توجه به ظرفیت جرثقیل استحکام بیشتری داشته باشند. .

جرثقیل های سقفی مناسب ترین ابزار برای بلند کردن اجسام سنگین در داخل مکان های دارای سقف هستند، مانند سوله ای که دارای محدودیت ارتفاع است.

انواع رایج جرثقیل ها:

جرثقیل سقفی

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل های سقفی:

دلیل اینکه مناسب ترین جرثقیل در سوله سازی جرثقیل سقفی است این است که:

 استفاده از جرثقیل سقفی در سوله سازی ایمن ترین راه برای جابجایی وسایل سنگین می باشد.

جرثقیل پل تقریبا 90 درصد فضای سوله را برای جابجایی و جابجایی تجهیزات سنگین پوشش می دهد.

 مخارج و هزینه هایی مانند برق و سرویس های دوره ای جرثقیل های سقفی نسبت به انواع دیگر جرثقیل ها کمتر است.

 استفاده از این جرثقیل ها بسیار ساده بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد.


[ پنج شنبه 7 بهمن 1400 ] [ 18:59 ] [ حسین ]
[ ]

d

d


[ پنج شنبه 7 بهمن 1400 ] [ 18:56 ] [ حسین ]
[ ]

معیار های خرید سوله دست دوم

 • ابعاد سوله دست دوم: برای خرید سوله دست دوم باید توجه داشت که آیا طول، عرض و ارتفاع سوله مطابق با مشخصات مورد نیاز خریدار است یا خیر. در بسیاری از موارد افراد هنگام ارائه مشخصات طول و عرض سوله گاهی تبر به تیشه و گاهی پشت به پشت اندازه گیری می کنند و هنگام اجرای پایه سوله دست دوم گاهی برعکس عمل می شود که این امکان را فراهم می کند. برای نصب سوله .این کار غیر قابل قبول است و مشکلات زیادی ایجاد می کند و یا در برخی موارد می توان قبل از خرید سوله دست دوم اقدام کرد. 

 • وزن سوله دست دوم: در برخی موارد خریداران سوله دست دوم به دنبال کیلوگرم ساخت و ساز بوده و سودآوری را با ساخت سوله با سوله دست دوم مقایسه می کنند که در بسیاری از موارد به این دلیل است که سوله دست دوم وزنش بیشتر از سوله جدید هست . زیرا سوله جدید با توجه به استاندارد بودن و ضوابط نظام مهندسی، نرم افزارهای طراحی و از همه مهمتر نورپردازی قابل تشخیص است، در صورتی که نمی توان گفت سوله دست دوم اینچنین است.

 • کیفیت سوله دست دوم: در هنگام خرید و بررسی ضوابط خرید سوله دست دوم توجه به اصطکاک سوله دست دوم یا پوسیدگی قطعات نسبت به عمر مفید آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از ساختار، پوسیدگی باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، اگر یک سوله جدید با بازده مفید 50 ساله با عدد x به پایان برسد، و یک سوله دست دوم با بازده مفید 25 ساله با نصف همان عدد x به پایان برسد، به این معنی است که منطقی نیست. .

 • محل قرارگیری سوله دست دوم: در بسیاری از مواقع خریداران سوله دست دوم بدون توجه به موقعیت سوله از نظر برف و باد و زلزله اقدام به خرید و نصب سوله می کنند و در مواقع بحران آسیب های جبران ناپذیری را متحمل می شوند. زیرا بسیاری از سوله های دست دوم از محل اصلی نصب می شوند، بدون در نظر گرفتن مسائل ایمنی سازه نسبت به سایت جدید. در اجرای سوله دست دوم باید به رنگ و زیرسازی سوله دست دوم توجه ویژه ای داشت چرا که از رنگ های معمولی یا بازسازی شده در مناطق مرطوب و گرم نمی توان استفاده کرد زیرا بازده زمانی استفاده از سوله دست دوم است. ساختار تا 10 برابر کاهش می یابد. مثلاً اگر سوله مخصوص مناطق خشک کشور است و به مرور زمان باز می شود و پوسیده می شود و حتی رنگ آمیزی می شود، در مناطق گرم و مرطوب در عرض چند سال به سرعت اکسید می شود و ظاهر بسیار بدی پیدا می کند و غیرقابل استفاده می شود و اغلب در این مناطق آن را انجام می دهد. استفاده از سوله های جدید با زیرسازی و رنگ های چند لایه مقاوم در برابر رطوبت مانند رنگ های روی و رنگ های اپوکسی نهایی و پلی آرتان توصیه می شود.

 

[ چهار شنبه 6 بهمن 1400 ] [ 21:5 ] [ حسین ]
[ ]

سینی کابل.

سینی کابل.

به طور کلی  در پنج نوع  رنگی، استیل، پلاستیکی، گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید شده به فروش میرسد.

برای اینکه به دو  اتصال قرار گیرد از رابط استفاده می‌شود.

در تبدیل کردن یک مسیر در  به دو مسیر می توان از سه راهی  نیز استفاده کرد.

برای این که یک مسیر را به سه مسیر تبدیل کنیم می‌توانیم از چهار راهی سینی کابل  هم استفاده کنیم.

جهت پوشش دادن از  در کابل مورد نظر باید استفاده شود. برای تغییر مسیر در  کشی از زانوی  نیز میتوان استفاده کرد.

برای این که بتوانید  روی سقف، دیوار یا ارتفاع از روی زمین نصب کنید حتما باید از این محصول  استفاده کنید.

جهت نصب اجزای مختلف این کابل به یکدیگر نیز از پیچ کله قارچی با واشر و مهره مخصوص  استفاده میشود

خرید سینی کابل.

این محصول لوازم جانبی مختلفی دارد که برای نمونه می‌توان به رابط ، زانویی سینی کابل، سه راهی، ساپورت و درب آن اشاره کرد.

همچنین می‌توان گفت که زانویی تنوع زیادی در جهت و زاویه دارد و به صورت عمودی و افقی ساخته می شود

قیمت سینی کابل.

البته می توان گفت که در هر دو نوع عمودی و افقی زانویی سینی کابل به صورت ثابت و متحرک وجود دارد که در نوع زاویه به دو مدل زانویی 45 درجه و زانویی 90 درجه تقسیم می شود

 

کرکره اتوماتیک

کرکره برقی که به آن کرکره اتوماتیک نیز میگویند نوعی از کرکره ها بوده که توسط یک قدرت برق و موتور کار می‌کند.

همچنین این کرکره با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب را فراهم می کند.

کرکره برقی با موتور کوچکی کار کرده که با فشار دکمه می‌توان آن را باز و بسته کرد.

موتور این محصول میتواند به کمک منبع برق شهری یا با کمک انرژی های طبیعی مثل انرژی خورشیدی کار کند.

کرکره برقی با کمک کنترل از راه دور و یا یک پانل کار می کند و در جای دیگر آن را اداره می کنند.

خرید کرکره اتوماتیک

وضعیت اصلی کرکره اتوماتیک ایجاد راحتی برای افراد در برقراری نیروی فیزیکی و امنیت است.

شما عزیزان می توانید باز و بسته شدن درب را همان طور که میخواهید انجام داده و فقط با فشردن یک دکمه این کار را انجام دهید.

در گذشته از کرکره دستی استفاده می‌شد اما امروزه کرکره های اتوماتیک جای آن را گرفته اند.

و موجب افزایش سهولت در کارها شده اند.

قیمت کرکره اتوماتیک

این کرکره علاوه بر اینکه از حفاظت بیشتری برخوردار است.

کارکرد راحتی هم دارد. به همین علت این محصول فروش زیادی داشته و طرفداران بسیاری دارد.

از این کرکره می توان جهت درب ورودی پارکینگ استفاده کرد.

و رنگ آن نیز می‌تواند با توجه به سفارش مشتری تعیین شود.

کرکره های اتوماتیک انواع مختلفی مانند امنیتی، تجاری، صنعتی و غیره دارند.

کرکره های اتوماتیک برقی در واقع همان کرکره های قدیمی مغازه ها است..

که با چند تغیر به کرکره های مدرن تبدیل شده است..

.فلاش تانک

در دنیای امروزی با توجه به کمبود آب در کشور خودمان باید با هر روش که می توانیم از هدر رفت بیش از حد آب جلوگیری کرد که یکی از این روش ها برای صرفه جویی در مصرف آب فلاش تانک می باشد که این وسیله به دلیل استفاده زیاد آب در سرویس های بهداشتی بسیار پرکاربرد می باشد

فلاش تانک محفظه ای پلاستیکی یا فلزی می باشد که قبلیت ذخیره سازی آب را دارد که در مواقع ضروری می توان از آن برای شستن توالت استفاده کرد.

انواع فلاش تانک 

فلاش تانک ها در دو مدل توکار و روکار تولید و به بازار عرضه می گردند  که در ادامه در مورد هر کدام صحبت خواهیم کرد.

فلاش تانک توکار 

یکی از جدید ترین مدل ها فلاش تانک توکار می باشد که با نام استراکچر وال هنگ نیز شناخته می شود. تمام محتویات و قطعات این فلاش تانک داخل دیوار قرار می گیرد و فقط دکمه تخلیه آن قابل مشاهده می باشد. اگر فضای سرویس بهداشتی شما کوچک می باشد این گزینه برای شما مناسب خواهد بود.

بر روی فلاش تانک وال هنگ یا استراکچر دو دکمه برای کارهای مختلف تعبیه شده است که یکی برای حجم ورودی با آب بالا می باشد و دیگری با حجم کمتر که با توجه به نیاز خود می توانید از هر کدام استفاده نمایید.

مزایای فلاش تانک توکار 

استفاده بهینه از فضا بدلیل توکار بودن

ایجاد صدای کمتر

تاثیر زیاد بر زیبایی محیط سرویس بهداشتی به دلیل توکار بودن

صرفه جویی بیشتر در آب

ماندگاری بیشتر به دلیل ضربه ندیدن

بهداشتی بودن و آلودگی کمتر

ضخامت کم در ساختار فلاش تانک

فلاش تانک روکار

اولین فلاش تانکی که تولید شد نوع روکار بود که نوع دیگری ازفلاش تانک می باشد و بسیار پر استفاده است

این مدل در برابر نوع توکار از محفظه ی بزرگتری برخوردار می باشد.

تمام محتویات آن بر رو دیوار قرار می گیرد و قابل مشاهده خواهد بود، تخلیه آب در آن به وسیله ی یک طناب و اهرم انجام می شود. اگر سرویس بهداشتی شما دارای فضای کمی می باشد این مورد مناسب شما نخواهد بود 

از مزایای فلاش تانک روکار می توان به این مورد اشاره نمود که اگر نیازی به تعمیر باشد دیگر نیازی نیست تا دیوار را تخریب کرد در نتیجه به مراتب هزینه کمتری به همراه خواهد داشت و از طرفی قیمت آن نسبت به نوع توکار کمتر می باشد. 

برندهای فلاش تانک

در زمینه فلاش تانک برندهای معروفی وجود دارند که محصولات با کیفیتی را تولید می نمایند که فلاش تانک راسان و فلاش تانک ایران از معروف ترین آنها می باشند .

فلاش تانک ایران با سابقه و فعالیت چندین ساله در زمینه تولید فلاش تانک یکی از بهترین ها در بازار می باشد که می توانید محصولات این برند را از فروشگاه راسان ایران که نمایندگی معتبر این برند می باشد تهیه نمایید.

قیمت و خرید فلاش تانک 

به دلیل نوسانات قیمتی که در بازار وجود دارد شاید نتوانید قیمت واقعی انواع فلاش تانک را در مدل های مختلف پیدا کنید به همین جهت پیشنهاد ما به شما فروشگاه راسان ایران به عنوان نمایندگی انواع فلاش تانک یک مرجع خوب می باشد تا از قیمت دقیق این محصولات مطلع شوید و در صورت نیاز خرید خود را از این فروشگاه انجام دهید.

 


[ دو شنبه 20 دی 1400 ] [ 19:2 ] [ حسین ]
[ ]

نحوه انتخاب رنگ برای اتاق خواب

انتخاب پالت رنگی مناسب برای اتاق خواب کار راحتی به نظر میرسد، تا زمانی که از زیاد بودن تعداد گزینه‌های موجود گیج میشویم. تنها قانونی که برای انتخاب پالت رنگی وجود دارد، این است که هیچ قانونی وجود ندارد! مهمترین چیزی که باید به یاد داشته باشید این است که رنگهای اتاق خواب باید حال شما را خوب کنند باعث شادی و آرامش تان بشوند. در مقاله امروز قصد داریم شما را با نحوه انتخاب رنگ برای اتاق خواب آشنا کنیم. با ما همراه باشید!

C:\Users\G10\Downloads\انتخاب رنگ اتاق خواب.jpg

چگونه یک رنگ مناسب برای اتاق خواب خود انتخاب کنیم؟

برای اینکه متوجه بشوید چه رنگی برای اتاق خواب شما مناسبتر است، به رنگهایی که معمولا دوست دارید بپوشید، محیطهایی که دوست دارید در آنها وقت بگذرانید و سرگرمی هایی که از آن لذت میبرید فکر کنید. کدام رنگها با چیزهایی که دوست دارید بیشتر مرتبط هستند؟ این رنگها دقیقا همان رنگهایی هستند که حال شما را خوب میکنند و باعث میشوند فضای اتاق خواب، رنگ و بویی از ویژگی های شخصیتی شما به خود بگیرد. در مرحله بعدی، میتوانید با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص شبیه‌سازی، این رنگها را در اتاق خواب خود امتحان کنید و ببینید که آیا از ترکیب حاصل راضی هستید یا نه. اگر راضی بودید، میتوانید دست به کار شوید و رنگ های مورد علاقه خود را در فضای اتاق خواب به کار ببرید. 

 

خاطرات لذتبخش خود را به یاد آورید

یک راه دیگر برای انتخاب کردن رنگهای مناسب اتاق خواب این است که به خاطرات لذتبخش خود فکر کنید. ما در کافه نقاشی (paintingcafe) در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات نقاشی ساختمان را به شما ارایه کنیم. چه سفرهایی و چه جاهایی باعث شدند شما خوشحال بشوید؟ لب ساحل یا جنگل؟ اگر بتوانید روح این مکانها را در فضای اتاق خواب خود حفظ کنید، دیگر نیازی نیست که برای داشتن حس خوب دائما به سفر بروید. به عنوان مثال، اگر رنگهای آبی و کرم ساحلی را دوست دارید، میتوانید از این پالت رنگی در اتاق خواب استفاده کنید تا فضای لب دریا را برای شما تداعی کنند. یا اگر به فضای جنگل و رنگ های طبیعی علاقه دارید، میتوانید در اتاق خواب خود از لوازم چوبی در کنار رنگ سبز استفاده کنید؛ مثلا یک تخت چوبی، با سرویس خوابی به رنگ سبز، و کوسن‌هایی به رنگ زرد و نارنجی، که تداعی‌کننده نور آفتاب در لا به لای برگ های درختان جنگل هستند.

یادتان باشد که هیچ قانونی وجود ندارد، پس اگر چند پالت رنگی با خاطرات شما گره خورده است و نمی توانید از بین آنها انتخاب کنید، میتوانید از هرکدام از آنها در یک اتاق از خانه استفاده کنید. 

 

در کنار رنگ های خنثی از رنگ های خیره‌کننده استفاده کنید

اگر دوست دارید فضای اتاق خواب کمی رنگ و لعاب داشته باشد، میتوانید در کنار رنگ های خنثی، از یک رنگ خیره‌کننده استفاده کنید. رنگهای خنثی بر اساس رنگی که در کنار آنها قرار میگیرد، میتوانند گرم یا سرد باشند. به همین دلیل به راحتی میتوانید با رنگهای مختلف بازی کنید تا زمانی که به پالت رنگی دلخواه خود برسید. به عنوان مثال، رنگ خاکستری تیره را در نظر بگیرید. زمانی که این رنگ در کنار یک رنگ سرد مثل آبی تیره قرار میگیرد، فضای آرامبخش اقیانوس را برای بیننده تداعی میکند. زمانی که در کنار رنگهای گرم مثل زرد و نارنجی قرار میگیرد، یادآور انرژی و گرمای طبیعت است. 

قسمتهایی از اتاق خواب مثل شومینه یا درب اتاق، بهترین جا برای استفاده از یک رنگ متفاوت و برجسته هستند. علاوه بر این شما میتوانید لوازم جانبی مثل صندلی، کشو، کمد یا حتی قاب عکس روی میز و لبه‌های پنجره اتاق خود را به همین رنگ انتخاب کنید. همین تغییرات کوچک باعث میشوند که فضای اتاق به شکلی دوست‌داشتنی تغییر کند.

 

از توناژهای متفاوت یک رنگ استفاده کنید

اگر طرفدار سادگی و پالتهای تک رنگ هستید، میتوانید در اتاق خواب خود از توناژهای مختلف یک رنگ در کنار هم استفاده کنید. دیوارهای دو رنگ، به تنهایی و حتی بدون استفاده از آثار هنری نیز زیبا و منحصر به فرد هستند. اگر دوست دارید فضای اتاق خواب بزرگتر از حالت عادی به نظر برسد، بهتر است که از توناژهای روشنتر در قسمتهای بالاتر دیوار اتاق استفاده کنید. 

برای ایجاد تنوع، میتوانید حد فاصل بین دو رنگ دیوار و قاب پنجره را با یک نوار نازک رنگی بپوشانید. علاوه بر این، نیازی نیست که دیوارهای دو رنگ حتما متقارن باشند. به همین دلیل میتوانید به راحتی عرضها و ارتفاعهای مختلف را امتحان کنید و ترکیبهای خلاقانه و منحصر به فردی ایجاد کنید. استفاده کردن از اشکال هندسی با رنگهای متضاد نیز میتواند گزینه خوبی باشد. 

برای اینکه مطمئن بشوید رنگ مناسبی را برای دیوار اتاق خواب خود انتخاب کرده‌اید، میتوانید قبل از شروع رنگ‌آمیزی، یک کاغذ سایز A4 را با رنگ مورد نظر رنگ کنید و کمی صبر کنید تا کاملا خشک بشود. سپس آن را روی دیوار اتاق خواب آویزان کنید و تصمیم بگیرید که آیا این رنگ را روی دیوار دوست دارید یا نه. 

منبع: baharnews

 

[ یک شنبه 19 دی 1400 ] [ 19:25 ] [ حسین ]
[ ]

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای زیر زمین خانه

زیر زمین یکی از قسمت های خانه است که کمترین میزان استفاده و رفت و آمد را دارد. معمولا زیر زمین به عنوان فضایی برای قرار دادن لوازمی که کمتر از آنها استفاده میکنیم شناخته می شود. ولی اگر کمی وقت بگذارید و ظاهر زیر زمین را تغییر بدهید، می توانید از آن به عنوان اتاق بازی بچه‌ها، جایی برای تمرین یوگا، مکان مخصوص شستشوی لباس یا اتاقی برای بازیهای ویدئویی و تلویزیون دیدن استفاده کنید. 

خوشبختانه تغییر دادن ظاهر زیر زمین به اندازه آشپزخانه و حمام و دیگر نقاط خانه زحمت ندارد. تنها با رنگ کردن دیوار یا عوض کردن کف‌پوش زیر زمین، می توانید فضای آن را دگرگون کنید. بهترین رنگ برای زیر زمین، رنگ های خنثی هستند. با این حال میتوانید یک رنگ خیره‌کننده که همیشه دوست داشتید امتحان کنید را برای دیوارهای زیر زمین انتخاب کنید. این رنگها باعث میشوند که فضای زیر زمین از حالت عادی بزرگتر به نظر برسد. در مقاله امروز قصد داریم شما را با نحوه انتخاب رنگ مناسب برای زیر زمین آشنا کنیم. ما در کافه نقاشی (paintingcafe) بهترین خدمات برای نقاشی ساختمان را به شما ارایه می کنیم. 

C:\Users\G10\Downloads\رنگ دیوار زیر زمین.jpg

رنگ سفید

رنگ سفید یکی از محبوب ترین رنگها در دکوراسیون خانه است. استفاده از رنگ سفید در زیر زمین باعث می شود که فضای آن گرم و دلنشین باشد. 

رنگ آبی تیره

اگر دوست دارید محیط زیر زمین خانه شبیه به فضای سینما باشد، میتوانید از رنگ آبی تیره استفاده کنید.

رنگ خاکستری کلاسیک

رنگ خاکستری کلاسیک از آن دسته رنگهای خنثی و زیبایی است که تقریبا با هر رنگ و مدل دکوراسیونی به راحتی ست میشود.

رنگ صورتی

اگر دوست دارید فضای زیر زمین خانه کمی دخترانه باشد، میتوانید از رنگ صورتی استفاده کنید.

رنگ سبز جنگلی

اگر به فضای جنگل و طبیعت علاقه دارید، میتوانید در زیر زمین خود از رنگ سبز استفاده کنید. اگر جلوی زیر زمین حیاط یا فضای باز داشته باشید، رنگ سبز میتواند گزینه خوبی باشد؛ چون با فضای بیرون خانه ست میشود.

رنگ سفید مایل به کرم

اگر سبک خانه شما روستایی است، بهترین رنگی که میتوانید برای زیر زمین خود استفاده کنید، رنگ سفید مایل به کرم است.

رنگ آبی روشن

اگر قصد دارید فضیا زیر زمین را به یک محیط آرامش‌بخش و راحت تبدیل کنید، بهتر است از رنگ آبی روشن استفاده کنید.

رنگ زرد لیمویی

رنگ زرد از آن دسته رنگهایی است که هر فضایی را به یک فضای شاداب و سرزنده تبدیل میکند. پس اگر دوست دارید به زیر زمین خانه کمی رنگ و لعاب بدهید، میتوانید از رنگ زرد لیمویی روشن استفاده کنید. 

رنگ قرمز

رنگ قرمز از آن دسته رنگهایی است که استفاده از آن در دکوراسیون خانه میتواند کمی سخت باشد. به همین دلیل، اگر به رنگ قرمز علاقه دارید میتوانید یکی از توناژهای ملایم آن را در فضای زیر زمین به کار ببرید تا چشمهایتان خسته نشوند. 

ترکیب چند رنگ مختلف به روش پاشیدن رنگ روی دیوار

اگر دوست دارید با خیال راحت یک رنگ جیغ را امتحان کنید، میتوانید از این رنگ (به روش پاشیدن رنگ روی دیوار) در زیر زمین استفاده کنید. 

منبع: ilnanews

 

 

[ یک شنبه 19 دی 1400 ] [ 19:23 ] [ حسین ]
[ ]

خدمات سئو و تولید محتوا تضمینی کدام شرکت خوب است؟

iranseo.net یا codoseo.net ؟!

 

بیایید فرض کنیم که قوی ترین برنامه نویسان حال حاضر را استخدام کرده اید تا بهترین وب سایت ممکن را برای شما طراحی کنند و در این سایت ارزنده ترین خدمات و بهترین محصولات را با نازل ترین قیمت ها برای مشتریان ارائه می دهید، ولی اگر مخاطبان یا همان مشتریان، شما را نبینند انتظار چه بازخوردی را می توانید داشته باشید؟ در واقع وقتی نتیجه تلاش های بی وقفه خود را در فضای مجازی خواهید دیدکه مشتریان بتوانند شما را پیدا کنند.

فراهم کردن امکانات لازم برای بولد شدن سایت و در پی آن معرفی خدمات و محصولات شما، مستلزم استفاده از خدمات تولید محتوا و در سطحی کلان تر، خدمات سئو است. در ادامه به بررسی فعالیت ها و 2 برند خوش نام در این صنعت یعنی iranseo.net و codoseo.net  خواهیم پرداخت.

خدمات سئو چیست؟

به کلیه فعالیت های در حال انجام در یک وب سایت یا خارج از آن برای حضور در صفحه نخست نتایج موتورهای جستجو یا حفظ جایگاه سایت در آن ها خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو یک فرایند زنده و پویاست و مادامی که وب سایت برقرار است، این فرایند باید در جریان باشد. خدمات تولید محتوا سایت، اصلی ترین بخش خدمات سئو سایت است با این حال تمام آن نیست. به همین دلیل کسب وکارها باید از شرکت های متخصص در ارائه خدمات سئو برای معرفی سایت خود به کاربران و همین طور موتورهای جستجو کمک بگیرند.

هدف از خدمات سئو چیست؟

اگر می خواهید در بزرگ ترین موتور جستجوی دنیا به جایگاهی مناسب و درخور دست یابید، باید فوراً برای پیاده سازی اصول سئو در وب سایت خود اقدام کرده و آن را با در نظر گرفتن استانداردهای گوگل بهینه سازی کنید.

به طور کلی هدف از طراحی سایت، توسعه تجارت و کسب و کار، معرفی محصولات و خدمات، ارائه اطلاعات سودمند به مخاطبان و افزایش میزان فروش است. حال که سایت شما به عنوان یک مرکز یا فروشگاه در دسترس کاربران اینترنتی است، باید در این فضا پررنگ ظاهر شوید و سهم خود را تمام و کمال به دست آورید.

مهم ترین خدمات سئو سایت

در ادامه به برخی از مهم ترین خدمات سئو سایت اشاره می کنیم:

رفع مشکلات فنی سایت

رفع مشکلات فنی سایت

پیش از اینکه فعالیت در جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو آغاز شود، باید از عملکرد مناسب زیر ساخت های فنی سایت مطمئن باشیم و به عبارت دیگر مشکلات فنی سایت را رفع و رجوع کنیم. این کار معمولاً با بررسی مشکلات فنی سایت بر اساس یک چک لیست و سپس برطرف سازی مشکلات موجود در آن انجام می شود.

خدمات تولید محتوا

در مبحث سئو، خدمات تولید محتوا از مهم ترین و ابتدایی ترین اقدامات مورد نیاز است. محتوای سایت ها معمولاً با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات و اصطلاحاتی که از سوی مخاطبان بیشتر جستجو می شوند، تولید می شود. برای برخورداری از محتوایی منحصر به فرد و خلاقانه حتماً باید از شرکت های برجسته مثل کدُ سئو در ارائه خدمات تولید محتوا کمک بگیرید چراکه تولید انواع محتوا با توجه به کسب و کار شما، امری تخصصی و متنوع است که تفاوت ها در آن باید لحاظ شوند؛ به عنوان مثال تولید محتوا سایت فروشگاهی با تولید محتوا سایت خدماتی متفاوت است.

مشارکت در شبکه های اجتماعی

میزان مشارکت و فعالیت شما در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام و … یکی از معیارهای اصلی موتورهای جستجو برای ارتقای رتبه سایت شما در صفحه نتایج جستجو است.

دریافت بک لینک

بک لینک ها نشانه اعتبار سایت شما هستند و هر کدام از آن ها در حکم تأییدیه ای برای سودمند بودن محتوای ارائه شده در سایت شما تلقی می شوند. هر چند که بسیاری از شرکت های خدمات سئو اقدام به خرید بک لینک می کنند ولی توجه به این نکته ضروری است که دریافت بک لینک به صورت طبیعی از سایت های معتبر در رنکینگ سایت شما تأثیر بسیار زیادی دارد و این امر تنها با ارائه یک محتوای ارزنده امکان پذیر است.

مدیریت وبلاگ

وبلاگ ها ابزارهای مناسب و قدرتمندی هستند و می توانید با استفاده از آن ها هر گونه محتویاتی را که مایل باشید، منتشر کنید. دامنه وبلاگ ها گسترده و وسیع است و در صورتی که به وب سایتی لینک شوند، می توانند امتیاز خود را به آن وب سایت هم منتقل کنند. ساخت وبلاگ های مختلف در کنار وب سایت اصلی و مدیریت آن ها را نیز می توان از جمله خدمات سئو محسوب کرد.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

کسب و کارها برای موفقیت نیاز به دیده شدن دارند و باید به گونه ای عمل کنند که مخاطبان به راحتی بتوانند آن ها را پیدا کنند و این کار میسر نیست مگر با استفاده از تبلیغات. تبلیغات از طروق مختلف امکان پذیر است ولی استفاده از تبلیغات مستلزم صرف هزینه های بالاست و در اکثر مواقع هم مقطعی و موقتی هستند.

یکی از روش های تبلیغات که با بقیه روش ها تفاوت دارد، سئو سایت است. سئو سایت دارای سه ویژگی مختص به خود است که هیچ یک از روش های تبلیغاتی دیگر از آن ها برخوردار نیستند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • سئو سایت هدفمند است.

 • سئو سایت برخلاف دیگر روش های تبلیغی دوام و ماندگاری بالایی دارد و به صورت مقطعی نیست.

 • سئو سایت به نسبت دیگر روش های تبلیغی دارای هزینه های کمتری است و مقرون به صرفه تر است.

چگونه می توان به شرکت های خدمات سئو اطمینان کرد؟

با یک سرچ ساده برای دریافت خدمات سئو یا خدمات تولید محتوا سایت ده ها شرکت خدماتی را خواهید یافت ولی این موضوع که به کدام یک می توانید اطمینان کنید همیشه یکی از دغدغه ها بوده است. شاید اولین و بهترین راه ارزیابی ادعای شرکت های ارائه خدمات سئو، بررسی رتبه و جایگاه خود آن ها در موتور جستجوی گوگل است.

البته بسنده کردن به این فاکتور کافی نیست و لازم است حتماً سوابق و تجربیات شرکت مزبور را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و نمونه کارهای آن ها را ملاحظه کنید و تنها در این صورت تا حدود زیادی می توانید نسبت به سپردن کار به آن شرکت اطمینان حاصل کنید. با این وجود نسبت به تعهدات و تضمین های موجود در موضوع قرارداد دقیق باشید و سعی کنید در هنگام عقد قرارداد تمام جوانب امر را بسنجید.

قیمت سئو سایت کدام شرکت به صرفه می باشد؟

وقتی نسبت به عملکرد یک شرکت خدمات سئو اطمینان حاصل کردید، نوبت به بررسی قیمت سئو سایت می رسد. قیمت و تعرفه سئو سایت یکی از اصلی ترین پرسش های مشتریان است و از طرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات تولید محتوا و سئو با توجه به میزان تجربه و سبک کار خود، قیمت های مختلفی ارائه می دهند که می تواند مشتری را دچار سردرگمی کند.

مبنای محاسبه قیمت سئو سایت، در اغلب موارد، کلمات کلیدی است و با توجه به این موضوع که خواست شما ارتقای رتبه گوگل است، هزینه و زمان تحویل مشخص می شود.

البته در تعیین قیمت سئو سایت فاکتورهای مختلف دیگری هم تأثیرگذار است.

در بعضی از پروژه ها تولید محتوای خلاقانه و حرفه ای برای رسیدن به رتبه های بالا، کافی است اما اگر سطح رقابت سنگین تر و نزدیک تر شود، باید تکنیک های پر ریسک تر و پیشرفته تر مورد استفاده قرار بگیرند.

با توجه به مسئولیت و ریسکی که شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو برای ارتقای جایگاه یک پروژه در موتورهای جستجو قبول می کنند، اغلب آن ها پیش از عقد قرارداد زمان کافی برای بررسی پروژه می گذارند تا بتوانند راه هایی برای کاهش هزینه ها و انجام کار در حداقل زمان ممکن را پیدا کنند و سپس قیمت نهایی و زمان مورد نیاز را به مشتری اعلام می کنند.

خدمات سئو سایت iranseo.net یا codoseo.net کدام را انتخاب کنیم؟

در سئو سایت به هیچ عنوان نمی توان 2 مجموعه و حتی 2 پروژه سئو را با هم بررسی کرد زیرا ممکن است اهداف، بودجه و شرح نیازهای کارفرمایان با یکدیگر متفاوت باشند. دو مجموعه ایران سئو و کدُ سئو که از شناخته شده ترین برندها در بهینه سازی سایت در این می باشند هرکدام با تفاوت هزینه می توانند پاسخ نیاز شما و موفقیت شما در رسیدن به رتبه های اول گوگل را به ارمغان بیاورند. همچنین به شما پیشنهاد می دهیم قبل از شروع فعالیت سئو سایت خود حتما با یک مشاوره سئو دقیق و کارامد بهترین تصمیم گیری را برای رسیدن به صفحه اول گوگل داشته باشید. مجموعه کد سئو به صورت تخصصی و رایگان آماده مشاوره سئو و دیجیتال مارکتینگ به شما هستند و شما می توانید برای دریافت مشاوره سئو به لینک https://codoseo.net/mag/seo-consultant-sites/ مراجعه فرمایید.

کلام آخر

سئو سایت بهترین راه تبلیغ محصولات و خدمات است و علیرغم سایر راه های تبلیغاتی، هزینه کمتری دارد، هدفمند است و مختص به زمان خاصی نمی شود چراکه ماهیت سئو به گونه ای است که می توان آن را یک سیستم زنده، پویا و در حال رشد دانست. اگر خود وقت آموزش دیدن بهینه سازی سایت خود را ندارید می توانید با هرکدام از دو مجموعه ایران سئو یا کدُ سئو ارتباط برقرار نمایید تا در کنار یک موفقیت شیرین، تجربه ماندگاری بالا و بهترین قیمت هم تجربه نمایید.

منبع : دیجی رو

 


[ شنبه 4 دی 1400 ] [ 17:8 ] [ حسین ]
[ ]
صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 11 صفحه بعد